[Friss hozzszlsok] [26-7] [6-1]
Szija! Beraktalak teskmnak! Figyelj rtam rlad csupa jt meg mindent, valami hasonlt vrok n is!
Nzd meg. Men/Site-tesm
Ott van. Csinltam egy bannert, (amin a te oldalad szerepel) de azt nem adom, mert azt az n oldalam szmra csinltam. Ltom, hogy mr regisztrltl, most rd meg emailben, hogy milyet szeretnl, milyen kppel (el is kldheted a kpet) stb. [email protected]
Hy: Chlo |
J lgy a site-tesm!
Mindjrt csinlok is egy ilyen modult!!!!!
Chlo |
Semmi gz nincs!!!!n alrom atied te meg az enym! nem lesznk trsoldalak? s kszi a tipet a banerrel kapcsolatban!Isabel |
Szia!
n vagyok az Chlo.
Lttam, hogy rtl a vendgknyvembe a bannerrel kapcsolatban.
Menj fel az oldalamra, ott keresd az extrk menben a valami egyedit szeretnl modult, olvasd el, s kvesd az utastsokat. C
dv: Chlo |
| Nincsmit.
Indtottam egy peticizt, s csak akkor vettem szre, hogy neked is van egy. Trlni akartam, de rjttem, hogy nem lehet. :(
gy sokkal jobb lett volna, ha egy van, mert akkor nem oszlik kett a np. :( Mr mindegy...
dv:Chlo |
Szia Kszi!!mg csak most alakul az oldal ezrt nins rasjta tl sok minden! de azrt kszike!!!Isabel |
[Friss hozzszlsok] [26-7] [6-1]
|